راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ

راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ

 • راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ

  همانگونه که در مقالات قبلی در رابطه با کرکره برقی مطالبی را ارائه نمودیم، به این موضوع پرداختیم که تنوع کرکره های برقی بسیار بیشتر از طرح های سنتی آن می باشد و متناسب با معیار های مختلفی می توان انواع کرکره برقی را دسته بندی نمود. در این مقاله، به موضوع راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ خواهیم پرداخت.

  متناسب با فضای موجود شما برای نصب کرکره برقی، می توانید بهترین نوع کرکره را انتخاب نمایید. به عنوان مثال : ممکن است استحکام کرکره برای شما از ضروری ترین موارد باشد و یا اینکه علاوه بر جنس به کار رفته در آن، ظاهر زیبا نیز برای شما حائز اهمیت باشد.

  راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ و انواع آن

  شکل، ابعاد و رنگ کرکره های برقی با تنوع زیادی به بازار ارائه می شود. یکی از دسته بندی هایی که برای این نوع کرکره ها وجود دارد، بر اساس تیغه و نوع موتور آن ها می باشد که موجب می شود کیفیت آنها را به بهترین شکل ممکن دسته بندی نمود. در ادامه، به انواع این نوع کرکره ها خواهیم پرداخت و سپس به توضیح اجمالی برای هر یک از موارد اشاره خواهیم نمود.

  •  تیغه پانچ دار یا سوراخ دار
  •  تیغه فوم دار گالوانیزه
  • تیغه رول گیتر
  •  تیغه شفاف یا پلی کربنات
  • آلومینیوم یا اکسترود

  آنچه در ادامه ذکر خواهد شد، در رابطه با خصوصیات و ویژگی های هر یک از این کرکره ها می باشد اما برای آشنایی بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

  تیغه کرکره برقی گالوانیزه

  ورق استفاده شده در این نوع تیغه کرکره همانطور که از نام آن پیداست، ورق گالوانیزه می باشد که در واقع در دستگاه نورد ساخته می شود.  یکی از ویژگی های این محصول، استحکام بالا که با استفاده از تیغه کرکره اتوماتیک و فوم پلی اورتان تزریق شده در آن می باشد. ویژگی جالب این نوع کرکره برقی، عایق بودن حرارت و صدا یکی از مزیت‌های  کرکره های برقی نسبت به طرح سنتی می باشد.

  یکی از راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ ما به مشتریمان برای افرادی که مایل به خرید با هزینه کمتری می باشند، این نوع کرکره است. یکی از معایب این محصول، جنس مواد اولیه به کار رفته و همچنین نازک بودن ورق گالوانیزه آن است.

  تیغه کرکره آلومینیوم

  با توجه به عبور آلومینیوم ذوب شده از درون قالب ساخته شده؛ در این نوع کرکره؛ استفاده از رنگ کوره ای برای رنگ آمیزی در این نوع، بسیار مورد استفاده خواهد بود. اگر بخواهیم رایج‌ترین نوع طراحی برقی را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که کرکره برقی آلومینیومی، یکی از این نوع می باشد.

  وزن تیغه کرکره برقی آلومینیومی نسبت به سایرین کمتر می باشد که در ابعاد مختلف و کاربردهای متنوعی تولید می شود. در رابطه با قیمت مورد نظر، این نوع کرکره متناسب با نوع آلومینیومی که در تولید آن به کار رفته است و همچنین برند آن، قیمت‌گذاری می‌شود و نمی توان برای همه انواع کرکره قیمت ثابتی ارائه نمود.

  نوع تیغه ای که در این نوع کرکره به کار می رود، موجب می شود که به عنوان مثال : برای سال ها مورد استفاده قرار بگیرد و هرگز دچار مشکل نشود. البته بدیهی است که تیغه کرکره برقی و میزان ضخامت جداره آلومینیومی  بر روی قیمت تمام شده آن می‌تواند موثر باشد.

  تیغه برقی پلی کربنات

  همانطور که ذکر شد کرکره های برقی آلومینیومی از پرکاربردی ترین ها می باشد که در درجه بندی باید به تیغه های کرکره برقی پلی کربنات اختصاص داد. در واقع این نوع کرکره ها، از جمله کرکره برقی شفاف محسوب می شوند. کاربردهای مختلف می تواند برای این نوع وجود داشته باشد.

  در راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ ما به مشتریان عزیز، این نوع از کرکره را متناسب با پارکینگ و انتظارات آنها از کرکره پیشنهاد می دهیم. در واقع یکی از کاربردی ترین انواع تیغه ها برای مغازه ها و پارکینگ و پنجره شناخته شده است. استحکام این محصول، بسیار بیشتر از کرکره برقی آلومینیومی و گالوانیزه می باشد.

  اگر تا به حال نام «کرکره اتوماتیک ضد سرقت» به گوشتان خورده باشد، باید بدانید که منظور همان کرکره برقی پلی کربنات است. زیرا تاییدیه پلیس پیشگیری را نیز دریافت نموده است. قطعاً برای خرید این نوع کرکره باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر انواع پرداخت نمایید زیرا علاوه بر موارد ذکر شده ضد حریق نیز خواهد بود.

  علت تقسیم بندی راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ بر اساس تیغه

  شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که علت تاکید و تقسیم بندی کرکره های برقی در انواع تیغه های مختلف چیست؟  بهتر است بدانید که تیغه کرکره برقی به عنوان عضو اصلی و مهم ترین عضو کرکره محسوب می شود که متناسب با نوع برند آن و همچنین کیفیت تیغه آن می ‌تواند کارایی و همچنین طول عمر محصول را مشخص نمود.

  همانطور که ذکر شد، امروزه، در زمینه ساخت کرکره برقی از تیغه های آلومینیومی استفاده می شود و به نسبت قیمت پایین جنس گالوانیزه، استفاده از آن نیز رایج تر می باشد. هرچقدر زمان رو به جلو پیش می رود تلاش برای ساختن کرکره های با کیفیت بالاتر و همچنین امکانات بیشتر به وجود می آید.

  کرکره برقی پارکینگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  با توجه به اهمیت و ضرورت ایمنی بالایی که برای که برای پارکینگ باید مد نظر قرار داد، یکی از مواردی که توجه ویژه را هنگام خرید ضروری می نماید، انتخاب محصولی با استحکام و دوام بالا خواهد بود. داشتن ریموت برای این نوع کرکره نسبت به سایر طراح های دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که دیگر نیازی به پایین آمدن از ماشین نخواهید.

  در مناطقی از کشورمان که تغییرات آب و هوایی بسیار زیاد است و یا اینکه نوع آب و هوا به صورتی که محصولات آهنی و یا مواد استفاده شده در منازل دچار آسیب بیشتری می شوند، توجه به مقاومت آن در تغییر آب و هوایی یکی از موارد مورد توجه به شمار می آید.

  انتخاب نوع موتور کرکره برای پارکینگ

  دسته بندی براساس نوع موتور، متفاوت می باشد که از جمله آنها، می توانیم به موتور کنار کرکره اشاره نمود. موتور در داخل رول کرکره و رول در وسط شفت مرکزی اشاره نمود.

  موتور  در کنار رول کرکره

  در این نوع که اصطلاحاً به آن ساید کنار می گویند، همانطور که مشخصات موتور در کنار آن قرار می گیرد. توان موتور این نوع کرکره بسیار بالاتر از سایر انواع آن می باشد. و در واقع متناسب برای افرادی است که فضای کافی برای پیاده کردن کرکره دارند و همچنین به زیبایی و کارایی آن اهمیت بیشتری می دهند.

  استفاده از این نوع کرکره از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود.  یکی از محاسنی که این نوع کرکره ها دارند، باز و بسته کردن آن ها به هنگام قطع برق می باشد که  با توجه به زنجیره تعبیه شده در آن ها امکان بالا کشیدن شان وجود خواهد داشت به همین دلیل به نام موتور های زنجیر زنجیری کرکره نیز مشهور می باشند.

  نصب موتور در داخل رول کرکره

  نام دیگر این نوع، «کرکره ها موتورهای توبولار» یا «موتور های لوله ای» نیز می باشد. موتور این نوع کرکره ها در داخل لوله نگهدارنده تعبیه شده است. ظرافت این نوع کرکره بیشتر از سایرین می باشد و گاهی پس از مطالعه راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ  برخی از خریداران این نوع کرکره را ترجیح می‌دهند و قطعاً قدرت موتور این نوع کرکره کمتر خواهد بود.

  قدرت موتور در داخل رول کرکره و کیفیت آن به طور کلی نسبت به موارد مشابه کمتر است و در صورتی که نیاز به قدرت زیاد و همچنین فضای کافی برای پیاده سازی کرکره دارید، بهتر است از نوع  صنعتی این الکتروموتور ها استفاده کنید.  توصیه ما به خریداران این است که زمانی از این نوع کرکره استفاده کنید که فضای کافی برای موتور زنجیری نداشته باشد.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله به موضوع راهنمای خرید کرکره برقی پارکینگ پرداختیم. در صورتی که مایل به به خرید کرکره برقی پارکنیگ می باشید، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

  اولین مرکز درب های اتوماتیک با تنکسین های با تجربه و حرفه ای

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0/5 (0 نظر)