خدمات کرکره برقی

خدمات کرکره برقی

 • خدمات کرکره برقی

  امروزه بسیاری از مکان های تجاری و شغلی، یا حتی پارکینگ ها و گاراژها از کرکره های برقی به دلیل مزایای زیاد آن ها استفاده می کنند. در چنین شرایطی، ارائه خدمات کرکره برقی به منظور بهره وری هر چه بهتر و رفع مشکلات احتمالی، ضروری خواهد بود.

  مهمترین این خدمات عبارتند از: تعمیر کرکره برقی پارکینیگ ، تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی ، تعمیر کرکره برقی در تهران ، از ریل خارج شدن کرکره برقی و اطلاع رسانی در مورد هزینه تعمیر تعمیر کرکره برقی غرب تهران و سایر نقاط کشور می باشد.

  با تمام محاسنی که درباره کرکره برقی وجود دارد، گاهی امکان دارد در حین استفاده از با آن مشکلاتی مواجه شویم که طبعا منجر به هدررفت سرمایه و زمان منجر می شود.

  یکی از بزرگترین اشتباهاتی که متاسفانه برخی از مشتریان ما در مواجهه با خرابی کرکره برقی دارند، این است که خود اقدام به تعمیر می کنند، بدون آنکه تخصصی در این زمینه داشته باشند. این کار می تواند باعث شود که نه تنها مشکل اصلی رفع نشود، بلکه اختلالات بیشتری به وجود آمده و هزینه های بیشتری تحمیل گردد.

  ارائه راهنمایی از مهم ترین خدمات کرکره برقی

  یکی از خدمات کرکره برقی تیم ما، ارائه راهنمایی است تا در درجه اول بتوانند خودشان نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند. در واقع چنانچه کرکره به مشکل خاصی برنخورده باشد، به شخص گفته خواهد شد که چگونه می تواند مشکل را برطرف کند. از جمله این موارد، تیم تعمیر و خدمات کرکره برقی در تهران است. در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

  آیا امکان تعمیر کرکره برقی در تهران توسط فرد وجود دارد؟

  گاهی اوقات ممکن است مشکلات جزئی همچون، گیر کردن اجسام و یا تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره ، قطع و وصلی هایی را رخ دهد. در این زمینه، کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا از طریق یک سری روش ها، مشکل را برطرف نمائید.

  نکته مهم این است که اگر در موارد جزئی پس از صحبت با کارشناسان تعمیر کرکره برقی در تهران ، متوجه شدید که نیاز به تعمیر توسط یک فرد متخصص دارید، به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید. تیم ما قبل از هرگونه خدمات کرکره برقی، ابتدا به بررسی دلایل مشکلات به وجود آمده خواهد پرداخت و پس از آن نسبت به رفع عیوب مورد نظر اقدام می کند.

  آیا امکان تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی وجود دارد؟

  قطعا زمان خاص و قابل پیش بینی برای خرابی های ناشی از کرکه برقی وجود ندارد. به همین دلیل، ارائه خدمات تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی ضروری است تا شما بتوانید در هر زمانی امکان برطرف کردن مشکل خود را داشته باشید. یکی از مواردی که ما برای  خدمات کرکره برقی مد نظر قرار داده ایم، توجه به همین نیاز شما می باشد.

  عدم عملکرد کرکره برقی به چه دلیل است؟

  • ایجاد مشکل در سنسور چشمی درب کرکره برقی یا خراب شدن کامل آن
  • شکسته شدن فنر کرکره برقی
  • عدم تراز بودن مسیر قرارگیری کرکره برقی
  • مشکل در برق متصل به کرکره برقی که ممکن است به قطع شدن آن و یا پریدن فیوز منجر شود
  • اتمام باطری کنترل فرستنده کرکره برقی
  •  به وجود آمدن مشکلاتی در فرستنده کرکره
  •  چنانچه حد مجاز جهت پایین آمدن درب کرکره برقی به درستی تنظیم نشده باشد
  •  قفل شدن درب کرکره برقی به صورت دستی

  تعمیر کرکره برقی پارکینگ

  یکی از ساده ترین کارهایی که هرکسی می تواند از عهده آن بر بیاید، روغن کاری کرکره برقی است. اسپری روغن کاری این کرکره ها می تواند برای قطعات متحرک انجام شود و حتی در صورت تمایل آن را به تیم خدمات کرکره برقی ما بسپارید.

  نکته مهمی که باید مد نظر داشته باشید، این است که لزوما نباید تمام قطعات متحرک کرکره برقی را با روغن یکسان، روغن کاری نمایید. توجه داشته باشید نوع روغن مصرفی بسیار مهم است. چراکه اوایل کار شاید خوب و عالی به نظر برسند، اما در دراز مدت، موجب خشک شدن غلطک های کرکره خواهند شد.

  به هنگام انجام این کار، حتما بلبرینگ، فنر و لولا را روغن کاری نمائید. در صورت انجام این کار تا حدود زیادی می توانید از خراب شدن زود هنگام آن جلوگیری کنید. اگر در زمان مناسب این کار انجام شود، می تواند تا حد زیادی از خراب شدن زود هنگام تیغه های برقی جلوگیری کرده و طول عمر کرکه افزایش یابد.

  هزینه تعمیر کرکره برقی

  تضمین تیم  خدمات کرکره برقی این است که تلاش می‌کنیم بالاترین سطح کیفیت را برای شما به ارمغان آوریم و در کوتاه ترین زمان، تعمیر و خدمات خود را ارائه نماییم. در رابطه با هزینه تعمیر کرکره برقی باید بگویم که تعیین میزان هزینه، به نوع مشکل به وجود آمده بستگی دارد.

  لازم به ذکر است که در برخی موارد ممکن است نیاز به تعویض قطعات سخت افزاری باشد. گاهی نیز ممکن است حتی با تعمیر قطعات آن، نتوان مجدداً از کرکره استفاده نمود. بنابراین، لازم است که کرکره کلا تعویض شود.

  آیا تعویض کرکره برقی قدیمی با کرکره های جدید ضروری است؟

  ممکن است علت تردید برخی از افراد برای تعویض کرکره های برقی، هزینه بالای آن باشد و یا اینکه هنوز با مزایای استفاده از کرکره های اتوماتیک آشنا نیستند.

  قطعاً یکی از دلایل مهم برتری کرکره های اتوماتیک به نوع قدیمی آنها، راحتی و سهولت در استفاده از ابزار جدید می باشد.

  صدای ناشی از باز و بسته کردن درب کرکره یکی از معضلاتی است که علاوه بر صاحبان آن، ممکن است اطرافیان را نیز آزار دهد. خصوصاً اگر منازلی در کنار این مغازه ها وجود داشته باشد.

  ظاهر زیبای کرکره های اتوماتیک، یکی دیگر از دلایلی است که می تواند علت انتخاب آن ها بشد.

  باید گفت مهمترین دلیلی که علاوه بر موارد ذکر شده جهت استفاده از از کرکره های اتوماتیک وجود دارد، سطح بالای ایمنی، مقاومت و همچنین استاندارد بودن آنهاست. بدیهی است که تمام مشکلاتی که در رابطه با کرکره های قدیمی وجود دارد، در نوع جدید آن نخواهد بود.

  سخن پایانی

  تمامی هموطنان گرامی در همه نقاط کشور می توانند برای استفاده از خدمات کرکره برقی تیم ما که شامل، تعمیر کرکره برقی پارکینیگ ، تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی ، تعمیر کرکره برقی در تهران ، تعمیر کرکره برقی غرب تهران ، هزینه تعمیر کرکه برقی ، از ریل خارج شدن کرکره برقی است، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

  اولین مرکز درب های اتوماتیک با تنکسین های با تجربه و حرفه ای

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0/5 (0 نظر)
  1 پاسخ

  دیدگاه ها غیر فعال است.